Vítejte na stránkách Golf indooru Step

Úvod >Golf indoor Zpět

AboutGolf Curve

AboutGolf Curve Simulátor AboutGolf Curve kopíruje moderní trend „zakřivených“ TV obrazovek. Jak sám název simulátoru napovídá, nabízí neuvěřitelný zážitek při pohledu na projekci na parabolické plátno. Hráčům se tak při odpalu nabízí zcela unikátní pocit, že jsou při svém švihu obklopeni virtuální realitou v úhlu 180°. A v čem ještě je simulátor AboutGolf Curve jiný? V ČR je to vůbec první simulátor AboutGolf, který využívá pro měření vysokorychlostní kamery. Používají se speciálně upravené míčky, které jsou opatřené velmi lehce rozpoznatelnými markery. Po uvedení míčku do pohybu začnou vysokorychlostní kamery míček snímat a právě posun jednotlivých značek (markerů) ve třech osách určí s velmi vysokou přesností jeho rotaci. Rovněž puttování je zde nevšedním zážitkem. Simulátor totiž umí odečíst i ten nejkratší zahraný putt, např i 5 cm. Značného zlepšení dosahuje tento simulátor i v oblasti krátké hry. AboutGolf Curve odečte i ten nejměkčí chip a nezáleží vůbec na tom, jak podstatnou vzdálenost urazil míček vzduchem. Je tedy možné chippovat i opravdu extrémně krátké vzdálenosti.

golf golf

PUTTING GREEN

Kvalitní cvičný green o rozloze 250 m2 s několika terénními vlnami nabízí 18 jamek, chipping zónu a zcela nový povrch zaručující rychlost turnajového greenu (rychlost 12 stop). Součástí putting greenu je i chipping green, který je ideální pro trénink krátké hry.

golf

DRIVING RANGE

Největší dvoupatrové indoorové odpaliště v České republice o délce 35 m a rozloze 600 m2 slouží pro trénink švihu a dlouhých odpalů. Na každém patře najdete osm odpališť a automat na výdej míčků. Pro zpestření tréninku jsou pro klienty připraveny chippovací koše a zavěšené zvony.

golf

GOLFOVÉ SIMULÁTORY

Golf Indoor STEP nabízí osm moderních simulátorů, umožňujících simulaci jak driving range s analýzou odpalu, tak hru na více než 30-ti golfových hřišť po celém světě, včetně tří českých (Radecký a d’Este z GR Konopiště a Lázně Kynžvart). Hlavní chloubou tohoto indooru je simulátor AboutGolf Curve. Tento širokoúhlý panoramatický simulátor s parabolickým plátnem je jediným v Evropě a vyzkoušet si ho můžete právě zde!

golf golf