Vítejte na stránkách Golf indooru Step

Úvod >O nás Zpět

O nás

Golf Indoor STEP nabízí širokou škálu tréninkových ploch - dvoupatrový driving range se 16-ti odpališti a délkou 35 m, profilovaný putting green o rozloze 250 m2 s 18-ti jamkami  a  devět golfových simulátorů AboutGolf z toho jeden unikátní panoramatický simulátor AboutGolf Curve. Jako doplňkové služby můžeme uvést služby golfového trenéra, zapůjčení golfového vybavení, prodejnu golfového zboží, pronájem skříňky pro úschovu bagů, restauraci a FRESH bar.

Dvoupatrový driving range neboli cvičné odpaliště zaujímá plochu 900 m2. V každém patře najdeme osm odpalovacích míst a servant na výdej golfových míčů.

Profilovaný putting green se rozkládá na ploše 250 m2, povrch simulující přírodní trávník na greenu s rychlostí 12 stop, umožňuje trénovat jak techniku puttu, tak i chipu.

V Golf Indooru STEP dále naleznete 8 golfových simulátorů. Ty umožňují simulaci driving range nebo hru golfových hřišť z celého světa, ale také tří českých (Radecký a d’Este GR Konopiště a Lázně Kynžvart). Jedná se o simulátory od firmy AboutGolf, která patří mezi nejlepší výrobce v daném oboru.

Hlavní chloubou tohoto indooru je nový unikátní širokoúhlý panoramatický simulátor s parabolickým plátnem AboutGolf Curve. Tento simulátor, který je JEDINÝM v Evropě. Nabízí také driving range či simulaci golfových hřišť, ovšem virtuální realitou zde budete obklopeni ještě mnohem více. Simulátor AboutGolf Curve hráčům nabízí zcela unikátní pocit, kdy jsou při odpalu obklopeni virtuální realitou promítanou na parabolické plátno v úhlu 180°. Více informací o novém simulátoru AboutGolf Curve naleznete zde.

Golf indoor STEP poskytuje svým klientům i služby golfových trenérů a nově také golfovou školičku STEP. Mezi další nabízené služby patří půjčovna golfového vybavení, a to od celých golfových sad až po jednotlivé golfové hole. Nabídka k zapůjčení je velice pestrá. Nejen pro stálé klienty má Golf Indoor STEP k dispozici šatnu pro úschovu bagů. K dispozici je na osmdesát uzamykatelných skříněk, které se dají pronajmout na měsíc či na celou zimní sezónu. Skříňky slouží hlavně pro pohodlí klientů, aby nemuseli nosit těžké golfové bagy a věci na převlečení pořád s sebou. Pro zpříjemnění stráveného času na golfu je kromě restaurace, otevřen FRESH BAR, který nabízí řadu fresh juiců, limonád, čajů a celou řadu dalšího občerstvení.

Restaurace Sezio poskytuje zákazníkům gastronomii z pečlivě vybraných surovin, připravenou týmem profesionálních kuchařů. Jedná se o restauraci v provensálském stylu s kapacitou 60 míst, nekuřáckou a plně klimatizovanou. Pro nejmenší je k dispozici dětský koutek s posezením pro maminky. Nabídkou restaurace Sezio Vás rádi obsloužíme přímo v prostorách Golf Indoor STEP ať již v prostorách FRESH baru či u golfových simulátorů.